Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. aug
19:30
SfB (6)
Marstal IF (3)
Herre Albaniserien / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. aug
18:45
Fortuna Svendborg
KFUM.s BK
U15 Piger (2010) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:30
SfB
BBB/SB
U16 drenge Liga 5 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:30
S.f.B.
Ringe BK
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:45
SfB
Stenstrup IF
Herre S2 - Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
SfB
Tarup/Paarup IF
U13 Drenge Liga 2A (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 715
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
SfB (2)
BK Stjernen af 1968
U12 dr. A (årg. 2013) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
SfB
Aarslev BK
U11 dr. B (årg. 2014) 8:8 - 9-11 kampe Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
SfB
Boldklubben Marienlyst
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
Fortuna Oure
Næsby BK
U14 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
SfB
BK Stjernen af 1968
U12 dr. C (årg. 2013) 8:8 - 9-11 kampe Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
SfB
Aarslev BK
U10 dr. A (årg. 2015) 5:5 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
SfB
OKS
U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 320
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Fortuna Svendborg
Oversidder
U15 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 877
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
SfB
OB
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
SfB
Fjordager IF
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:45
SfB
Thurø BK af 1920
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
SfB
Dalum IF
U11 dr. M (årg. 2014) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:45
Fortuna Svendborg
Dalum IF
U11/12 pi. B (2013-14) 8:8 - 9-11 kampe Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:30
SfB
Næsby BK
U15 Drenge Liga 1 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 501
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Fortuna Svendborg
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
U15 Piger (2010) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
SfB
BBB
U12 dr. M (årg. 2013) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:30
S.f.B.
MG & BK
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
SfB
Dalum IF
U13 Drenge Liga 2A (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 715
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Fortuna Svendborg
OKS
U15 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 877
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
SfB
Dalum IF
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|